Solarbank pradeda naujo parko statybų paruošiamuosius darbus Ignalinos rajone. Naujasis saulės parkas bus statomas Didžiasalyje. Planuojamas saulės parko galingumas 1,82 MW, planuojama įrengti 5056 saulės modulius. Saulės parkas Didžiasalyje bus kiek mažesnis negu jau veikiantis Grikapalyje, bet ir čia bus naudojamos tos pačios efektyvumą didinančios technologijos: dvipusiai saulės moduliai, vienaašė saulės sekimo sistema ir specialus paklotas. Šių technologijų dėka parko efektyvumas išlieka didžiausias Lietuvos rinkoje ir siekia 1350 kWh iš 1 saulės parko kW pirmaisiais metais.

Vienintelis skirtumas nuo mūsų saulės parko Grikapalyje – bus naudojami galingesni saulės moduliai Solitek Bifacial 0,36 kW galios. Planuojama, kad 1 saulės modulis per kalendorinius metus sugeneruos 486 kWh.

Fizines parko statybas planuojame pradėti jau kovo mėnesį ir rudenį jau pajungti saulės parką į tinklą, bei pradėti visų norinčiųjų prijungimo procesą.

Bet rezevacijos priimamos jau šiandien – rezervuokite dalį efektyvesnio saulės parko dabar ir naudokitės savo saulės parke pagaminta elektra jau šį rudenį.

Daugiau apie projektą Didžiasalyje ir rezervacija čia:


Skaitykite daugiau: Kiek elektros gamina saulės parkas; 2022 sausio APVA parama